Apie mus

Trumpai apie įkūrėją ir veiklą

Mano vardas Aušra Žukauskaitė, esu mama auginanti sūnų Tomą, kuris sirgo vaistams atsparia epilepsija. Tradicinei medicinai taikant medikamentinį gydymą sustabdyti epilepsijos priepuolių nepavyko, todėl pradėjau ieškoti lygiagrečių gydymo būdų, kurios galėčiau taikyti šalia medikamentinio antiepilepsinio gydymo. Daug skaičiau, domėjausi, kalbėjau su įvairių sričių medikais, išbandžiau įvairias priemones ir būdus. Epilepsijos priepuolius nutraukti pavyko tik pakoregavus mitybą, vėliau su medikų priežiūra palaipsniui buvo nutraukti antiepilepsiniai vaistai. Suvaldžius epilepsijos priepuolius teko daug ir įtemptai Tomui reabilituotis, nes epilepsijos priepuoliai sutrikdė sūnaus raidą. Intensyvios reabilitacijos, sunkaus darbo ir užsispyrimo dėka pavyko Tomui pavyti bendraamžius ir sėkmingai pabaigti priešmokyklinę klasę bei pradėti mokytis pirmoje klasėje.

 

Tomo Stankevičiaus labdaros ir paramos fondą įkūriau, nes pirmiausia norėjau padėti savo sūnui, be to planavau ateityje aprašyti sūnaus istoriją, išmėgintus tradicinius ir netradicinius epilepsijos gydymo būdus ir dalintis savo patirtimi bei surinkta informacija su tėvais, auginančiais epilepsija sergančius vaikus, ir žmonėmis, kurie domisi epilepsija ir jos gydymo būdais.

Sanatorijose sutikau daug mamų, kurios augina epilepsija sergančius vaikus, daug joms pasakojau apie Tomo epilepsiją ir maisto įtaką, vėliau trumpą aprašymą su savo kontaktais palikdavau sanatorijų specialistams, kad jie mamoms, kurios nori sužinoti daugiau duotų mano kontaktus, kitos mamos susirasdavo mane viena per kitą. Taigi, daugiau nei 3 metus dalinuosi su mamomis informacija, patirtimi ir Tomo sėkmės istorija tiek gyvai, tiek telefonu bei el. paštu.

 

Visada mamoms sakau, kad aš galiu Jums duoti daug medžiagos, idėjų, papasakoti apie savo patirtį, parekomenduoti knygų, straipsnių ir pan., tačiau viską teks daryti pačioms, nes niekas kitas už Jus Jūsų vaiku nepasirūpins ir kiek į vaiką įdėsi meilės, rūpesčio, žinių, išminties, tiek vaikas jų ateityje ir turės. Viskas priklauso nuo mūsų!!!

Skirtos pastangos, jėgos, laikas VISADA duoda rezultatą, be to ir pats bendravimo su vaiku procesas teikia geras emocijas… Gera būti mama!!!

 

Tomo sėkmės istorija aprašyta portale www.tv3.lt  Spausti čia